Новини України та світу

Через сильну зливу частина мосту обвалилася на Одещині: фото, відео

Через сильну зливу частина мосту обвалилася на Одещині: фото, відео

До провалу під’їхав рейсовий автобус. Водій на свій страх і ризик вирішив проїхати уцілілим залишком мосту. Пасажири цю частину дороги пройшли пішки. Після цього на місце події під’їхали співробітники служби порятунку, поліцейські, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Болградської райдержадміністрації Андрій Гарвалов та інші Було ухвалено рішення закрити для проїзду дорогу. Автомобілі, які вже вишикувалися в чергу, щоб проїхати небезпечною ділянкою, почали повертати назад,
– описує ситуацію видання.

Також на місце інциденту прибув і виконувач обов’язків голови Болградської райдержадміністрації Андрій Кучмієв.

Ми ухвалили рішення тимчасово обмежити рух на цій діяльності дороги. Також на під’їзді до місця інциденту з обох боку буде встановлено бетонні блоки. Крім того, має прибути фахівець з облавтодору, який дасть свої рекомендації щодо відновленню дороги,
– зазначив Кучмієв.

За останньої інформацію, на місці обвалу вже встановлено вищезазначені блоки – вони повністю перекривають проїзд і на них нанесено попереджувальні написи. Додамо, що на місці вже побули фахівці з компанії “Євродор”, вони власне й займатимуться ремонтом.

На переконання місцевої влади, міст буде відремонтовано та рух ним буде відновлено упродовж кількох днів. Тутешні чиновники сподіваються, що у вирішенні ситуації їм допоможе обласна влада.

Наприкінці серпня схожа подія трапилася у Харкові – тут також обвалився автомобільний міст. Зауважимо, що до цього фахівці неодноразово наголошували на його аварійності.

Джерело Телеканал новини «24»
27.09.2019