Новини України та світу

Через коронавірус РФ тимчасово призупинить в’їзд для громадян Китаю

Заборона почне діяти з 20 лютогоРосія з 20 лютого тимчасово призупинить в’їзд громадян Китаю, що прямують з метою здійснення трудової діяльності, в приватних, навчальних і туристичних цілях. Про це повідомили журналістам в секретаріаті віце-прем’єра РФ Тетяни Голікової за підсумками засідання оперативного штабу з попередження завезення і розповсюдження нової коронавирусной інфекції на території Росії, передає ТАСС.

“З 00 годин 00 хвилин місцевого часу 20 лютого 2020 року тимчасово припинити пропуск громадян Китайської Народної Республіки через державний кордон Російської Федерації, що в’їжджають на територію Російської Федерації з метою  здійснення трудової діяльності, в приватних, навчальних і туристичних цілях”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що також буде тимчасово призупинено прийом документів, оформлення і видача запрошень на в’їзд у Росію в цілях здійснення трудової діяльності громадянам Китаю, дозволів на залучення і використання іноземних працівників і дозволів на роботу зазначеним громадянам, які перебувають за межами Росії. З 19 лютого прийом документів, оформлення і видача запрошень на в’їзд у Росію будуть припинені громадянам Китаю в приватних і навчальних цілях. Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін. Ці обмеження не торкнуться транзитних пасажирів.

Нагадаємо, за останню добу у світі від коронавіруса померли 98 осіб, а загальна кількість смертей за весь час склала 1873. 

Нагадаємо, за останню добу у світі від коронавіруса померли 98 осіб, а загальна кількість смертей за весь час склала 1873. 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close