Новини України та світу

Через коронавірус Chanel і Prada перенесли свої покази в Азії

Нової дати для показу призначено не булоМодний будинок Chanel переніс на невизначений термін запланований на травень у Китаї показ через поширення нового коронавірусу. Подібне рішення прийняв і модний будинок Prada щодо показу в Японії. Про це повідомляє  Reuters.

“Chanel і Prada заявили у вівторок, що перенесли покази мод через побоювання, пов’язані зі спалахом коронавіруса”, — пишуть у виданні.

Так, у заяві Chanel говориться, що, слідуючи вказівкам китайської влади, бренд вирішив відкласти свій показ в Пекіні “на більш пізній і більш слушний момент”.

Наголошується, що модний будинок уважно стежить за ситуацією, і турбується в першу чергу про здоров’я і благополуччя своєї команди і клієнтів. Жодної нової дати для показу призначено не було.

“Модний будинок Prada заявив, що відклав показ мод Prada Resort в Японії, спочатку запланований на 21 травня”, — повідомляють у виданні.

Наголошується, що це рішення було прийнято в якості запобіжного заходу, а також “акта відповідальності і поваги” всіх тих, хто працює над шоу і планує взяти в ньому участь.

“Японія залишається одним із стратегічних ринків Prada, і відповідні події будуть заплановані в країні в більш відповідний момент”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за останню добу у світі від коронавіруса померли 98 осіб, а загальна кількість смертей за весь час склала 1873. 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close