Новини України та світу

Це політична маніпуляція, – Давидюк про пакетне голосування за Кабмін

Це політична маніпуляція, – Давидюк про пакетне голосування за Кабмін

Ймовірно, що усіх міністрів, окрім тих, які були подані за президентською квотою, будуть обирати пакетним голосуванням. А це – практика політичної маніпуляції.

Таку думку в прямому ефірі 24 каналу висловив політичний експерт Микола Давидюк.

“Коли у вас є популярне рішення й не популярне, ви “зшиваєте” їх у пакет й першим протягуєте друге. В навантаження йдуть деякі посади”, – зазначив політолог. Ті, хто робив проекти цих рішень, на його думку, розуміли, що внутрішні домовленості можуть не пройти.

Пакетом голосують тоді, коли немає довіри,
– додав політолог Олег Рибачук.

Зазначимо, що напередодні Володимир Зеленський закликав “Слугу народу” підтримати Авакова на пост голови МВС. Він зауважив, що підтримує появу нових облич у Кабміні, але “наразі немає людини, яка може займатися питаннями безпеки, і яка була б не з нинішньої правоохоронної системи”.

Кого з міністрів вже обрали у Раді? Парламент погодив на посаду прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Верховна Рада підтримала його кандидатуру 290 голосами. Також депутати обрали нового голову МЗС, ним став Вадим Пристайко. А позаштатний радник президента Зеленського Андрій Загороднюк став міністром оборони.

Відео першого засідання ВРУ: онлайн-трансляція


Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019