Новини України та світу

“Це не ми”: Ситник заперечує причетність НАБУ до прослуховування директора ДБР

У Держбюро розслідувань поки не знають, хто вмонтував “прослушку” у вентиляційну систему в кабінеті Труби, однак стверджують, що працювали професіонали

Джерело: 112.ua

"Це не ми": Ситник заперечує причетність НАБУ до прослуховування директора ДБР

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник стверджує, що НАБУ не має ніякого відношення до “прослушки”, знайденої у кабінеті директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Романа Труби. Про це він повідомив журналістам у Києві 26 вересня, передає “Інтерфакс-Україна”.

Відповідаючи на запитання про те, чи мають відношення детективи НАБУ до встановлення цієї прослушки, Ситник заявив: “Це не ми”.

Нагадаємо,  про виявлення в кабінеті директора ДБР Труби апаратури для прослуховування стало відомо в суботу, 21 вересня. Пізніше в ДБР уточнили, що “прослушку” випадково побачила одна з працівниць бюро, яка провітрювала приміщення. Вона і повідомила про “знахідку” правоохоронцям та іншим працівникам ДБР.

Новини за темою: Центральний апарат ДБР відкрив справу за фактом причетності Труби до прослуховування своїх співробітників

Відомству поки невідомо, хто, для чого і за яких умов вмонтував апаратуру для прослуховування у вентиляційну систему, проте в ДБР стверджують, що працювали фахівці. 

Бюро також заявляло, що “прослушка” в кабінеті Труби може зашкодити розслідуванню деяких резонансних справ.

Джерело: www.112.ua

Close