Новини України та світу

Це буде дуже гучна історія, – Зеленський про джерела фінансування партії Медведчука

Це буде дуже гучна історія, – Зеленський про джерела фінансування партії Медведчука

Президент Зеленський заявив, що до джерел фінансування партії “Опозиційна платформа – За життя” і загалом до цієї політичної сили є “великі питання”.

Зокрема, питання стосують того, чи ОПЗЖ дійсно є партією, а ти тимчасовим об’єднанням. І “хто вони такі” взагалі. Про це Володимир Зеленський говорив у інтерв’ю ТСН.

“Партія Медведчука – там є ще великі питання, чи це його партія, чи там тимчасове об’єднання і хто вони такі”, – зазначив український президент.

Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії. Звідки гроші на фінансування каналів. У нас є відповіді: звідки і з якої країни вони отримують “кеш”. Це буде дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться,
– наголосив Зеленський.

Нагадаємо, Віктор Медведчук контролює щонайменше три всеукраїнських телевізійних канали (дивіться інфографіку 24 каналу нижче).

Це буде дуже гучна історія, – Зеленський про джерела фінансування партії Медведчука

Щодо своїх політичних рішень у плані стосунків з Росією Володимир Зеленський зауважив, власний рейтинг його не хвилює і він розуміє, що помилки будуть. Та у будь-якому випадку ці рішення і вчинки “не є проросійські чи антиросійські”.

Я у свої кроках, словах говорю тільки про Україну. Хто інші країни – мене це зовсім не цікавить. Мені головне, щоб вони не підтримували бойовиків і щоб вони не були на нашій території, щоб їхні солдати і військові не були на території Донбасу і щоб ми припинили війну,
– підсумував Зеленський.

Дивіться також відео 24 каналу про Віктора Медведчука:


Джерело Телеканал новини «24»
01.09.2019