Новини України та світу

Британія прискорює підготовку до “жорсткого” виходу з ЄС без операції

Законодавці будуть прагнути зупинити Brexit без угоди, – консервативний депутат Олівер Летвин

Джерело: 112.ua

Британія прискорює підготовку до "жорсткого" виходу з ЄС без операції

Великобританія прискорює підготовку до Brexit і буде готова покинути Європейський Союз з угодою або без вже 31 жовтня. Про це повідомляє Reuters з посиланням на слова міністра закордонних справ Британії Домініка Раабе.

“Ми хочемо мати гарну угоду з партнерами та друзями з ЄС, але це повинно спричинити за собою скасування недемократичного зворотного шляху”, – додав Рааб.

Новини за темою: Брекзит Джонсона: Наслідки для Великої Британії

Також повідомляється, що уряд Британії припустило, що ЄС не буде переглядати угоду про Brexit, яке було погоджено з колишнім прем’єр-міністром Терезою Мей, і якому новий прем’єр Борис Джонсон протистоїть, і нарощує підготовку до виходу з ЄС вже 31 жовтня без жодних погоджень.

Зазначимо, раніше нижня палата парламенту Великобританії відхилила припущення опозиції, яке полягало у встановленні депутатами контролю над порядком денним, замість уряду, щоб заблокувати ймовірність виходу країни з ЄС без угоди. 

Нагадаємо, Борис Джонсон замінив на посаді прем’єр-міністра Великобританії Терезу Мей, яка оголосила про свій намір піти у відставку. Новий прем’єр відстоює ідею про виходь Британії з ЄС “без угоди”, так як вважає, що навряд чи можна внести зміни до домовленості, досягнуті між попереднім прем’єром і Брюсселем. 

Джерело: www.112.ua

Close