Новини України та світу

Болтон підтвердив готовність США брати участь у переговорах у “нормандському форматі”

За словами радника Трампа, участь США у переговорах по Донбасу президент Зеленський може обговорити з президентом США Дональдом Трампом на зустрічі у Варшаві

Джерело: 112.ua

Болтон підтвердив готовність США брати участь у переговорах у "нормандському форматі"

Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон підтвердив готовність США брати участь у переговорах “нормандському форматі” щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це стало відомо з інтерв’ю Болтона “Радіо Свобода”.

Новини за темою: На полях саміту G7 Меркель порушила тему якнайшвидшого проведення зустрічі в “нормандському форматі”

“”Нормандський формат” може продовжуватися, якщо цього бажають сторони-учасники. Якщо вони вважають, що це прийнятний шлях, щоб рухатися вперед, то США і – я впевнений – Велика Британія – будуть раді прийняти в цьому участь. І питання до представників влади України – який шлях, на їхню думку, матиме більше переваг. Ми будемо раді їх підтримати”, – сказав Болтон.

Новини за темою: G7: зустріч в нормандському форматі відбудеться в найближчі тижні

За його словами, участь США у переговорах щодо ситуції на сході України президент Зеленський може обговорити із президентом США Дональдом Трампом на зустрічі у Варшаві, куди обидва були запрошені з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

Нагадаємо, 24 серпня повідомлялося, що спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер про готовність США приєднатися до “нормандского формату”, якщо в цьому виникне потреба.

Джерело: www.112.ua