Новини України та світу

Богатирьова повернулася до України після закінчення післяопераційної реабілітації

Богатирьову взяли під варту на 60 діб з альтернативою застави в сумі 6 млн грн

Джерело: 112.ua

Богатирьова повернулася до України після закінчення післяопераційної реабілітації

Міністр охорони здоров’я часів Віктора Януковича Раїса Богатирьова заявила, що повернулася в Україну, бо закінчилася її післяопераційна реабілітація. Про це вона сказала під час засідання суду, на якому їй обирали запобіжний захід, повідомляють “Українські новини”. 

Також вона зазначила, що приїхала в Україну, щоб особисто бути присутньою на засіданні суду. 

“Я повернулася сама, оскільки закінчився той період післяопераційної реабілітаційної допомоги, щоб я змогла самостійно постати перед судом”, – сказала Раїса Богатирьова.

Богатирьова додала, що не збирається приховувати від слідства. 

Новини за темою: Суд узяв під варту Раїсу Богатирьову

Нагадаємо, суд Києва обрав Раїсі Богатирьовій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб з можливістю вийти під заставу в розмірі 6 млн грн. 

Раїсу Богатирьову затримали правоохоронці вчора, 27 серпня, в аеропорту.

ГПУ підозрює колишнього міністра охорони здоров’я України Раїсу Богатирьову в незаконному заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах, тобто за ч. 5 ст. 191 КК України.

25 листопада 2016 року суд повторно дозволив ГПУ почати заочне розслідування проти Богатирьової.

Нагадують, що в травні 2015 року Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого в особливо важливих справах Генпрокуратури про обрання екс-міністру МОЗ України Раїсі Богатирьовій запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Згідно з ухвалою, після затримання підозрюваної не далі як через 48 годин слідчий має забезпечити її доставку до суду для розгляду питання застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело: www.112.ua