Новини України та світу

Близько 72% жертв торгівлі людьми – це жінки і дівчатка, – Генсек ООН

За його словами, торговці людьми і терористичні групи експлуатують найбільш беззахисних

Джерело: 112.ua

Близько 72% жертв торгівлі людьми - це жінки і дівчатка, - Генсек ООН

Жінки і дівчата становлять близько 72% жертв торгівлі людьми, в більшості випадків мова йде про сексуальну експлуатацію. Такі дані управління Організації Об’єднаних Націй з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) назвав Генсекретар організації Антоніу Гутериш у своєму посланні з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня, передає прес-служба ООН.

Проте діти і чоловіки також стають жертвами торгівлі людтми, зазначив Гутериш.

“Торговці людьми і терористичні групи експлуатують найбільш беззахисних: тих, хто живе в умовах убогості, хто опинився в ситуації війни або дискримінації. … Тисячі людей загинули на морі, в пустелях і місцях утримання під вартою, потрапивши в руки торговців людьми”, – сказав Генеральний секретар ООН Антоніу Гутериш.

За його словами, збройні конфлікти, вимушене переселення, зміна клімату, стихійні лиха і злидні роблять людей більш беззахисними перед злочинцями. У групі підвищеного ризику – мігранти та біженці.

У період з 2003 по 2016 роки було виявлено 225 тисяч жертв торгівлі людьми, проте ще багато з постраждалих залишаються в руках злочинців і потребують допомоги, повідомив голова Управління ООН з наркотиків і злочинності Юрій Федотов.

Новини за темою: Звіт Держдепу США: Україна не відповідає стандартам боротьби з торгівлею людьми

Як повідомлялося у червні, в Україні протягом поточного року відкрили 189 проваджень за фактами торгівлі людьми. З них 91 випадок – трудова експлуатація, 69 – сексуальна експлуатація, 25 фактів втягнення у злочинну діяльність, а також по 2 факти торгівлі дітьми та сурогатного материнства.

Джерело: www.112.ua