Новини України та світу

Біллі Портер зніме епізод для третього сезону серіалу “Поза”

Новий сезон вийде у 2020 році

Джерело: 112.ua

Біллі Портер зніме епізод для третього сезону серіалу "Поза"

Володар премії “Еммі-2019” за найкращу роль у драматичному серіалі Біллі Портер зможе додати ще одне досягнення в своє резюме – телевізійний режисер.

Як повідомляє Variety, Портер зніме епізод для третього сезону серіалу “Поза” (Pose). Поки невідомо, яка саме серія буде знята Портером і коли вона вийде. 

“Я 20 років був режисером в театрі, і я сам зрежисирував епізод третього сезону”, – розповів Портер.

Новини за темою: Топ-15 нових серіалів осені: злочинці, супергерої, трохи фентезі та, звісно, любов

Нагадаємо, серіал “Поза” вийшов в 2018 році. Дія першого сезону відбувалося в 1987 році в Нью-Йорку – ЛТБТ-спільнота об’єднується навколо так званих балів – костюмованих вечірок, на яких члени різних “будинків” змагаються в умінні позувати, підносити себе світу, що їх відштовхнув. У музичному серіалі відзначився найбільший акторський склад трансгендерних акторів, а також найбільший повторюваний склад ЛГБТ-акторів.

Продовження стало своєрідним омажем до кліпу Мадонни Vogue, який багато в чому популяризував voguing в масовій культурі. Прем’єрна серія другого сезону в 2019 році зібрала біля екранів аудиторію в 1,2 мільйона глядачів. Дія третього сезону, який вийде в 2020 році, буде відбуватися в 1995-1996 роках, коли були розроблені противірусні препарати для боротьби з ВІЛ.

Як повідомлялося раніше, Меган Трейнор записала кавер на головний саундтрек до серіалу “Друзі”.

Джерело: www.112.ua