Новини України та світу

Без жорстких дій влади у всіх країнах світу від коронавіруса можуть померти мільйони людей, – ВООЗ

На ранок 27 березня у світі зафіксовано 526 тис. випадків зараження коронавірусом Covid-19У разі, якщо влада всіх країн у світі не прийме жорстких заходів, спрямованих на боротьбу з коронавірусом Covid-19, можуть загинути мільйони людей. Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус під час звернення до лідерів країн G20, повідомляє прес-служба організації в Twitter.

“Пандемія Covid-19 прискорюється з експоненціальною швидкістю. Перші 100 тис. випадків зайняли 67 днів. Другі 100 тис. – 11 днів. Треті 100 тис. – всього 4 дні. Четверті 100 тис. – лише 2 дні. Без активних дій у всіх країнах мільйони можуть померти”, – сказав глава ВООЗ.

Також він зазначив, що світ на даний момент знаходиться в стані війни з вірусом, який “загрожує розлучити нас – якщо ми дозволимо це йому”.

За станом на ранок 27 березня у світі зафіксовано 526 тис. випадків зараження коронавірусом Covid-19. Більше 23 тис. осіб померли. У теж час вилікувались від вірусу 122 тис. чоловік.Зазначимо, що в Україні число інфікованих коронавірусом зросла до 196 осіб (40 за останню добу). З 196 чоловік п’ять померли. Один пацієнт видужав.

Раніше повідомлялося, що США вийшли на перше місце серед країн світу за кількістю заражень коронавірусом, тоді як Італія опинилася на першому місці за рівнем смертності від небезпечної інфекції.
Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close