Новини України та світу

Без трудової книжки та копій: як Кабмін скорочує використання паперу

Без трудової книжки та копій: як Кабмін скорочує використання паперу

Без трудової книжки та копій: як Кабмін скорочує використання паперу

Які кроки робить Кабмін?

Відмова від трудових книжок та спрощення кадрових документів

Міністр пропонує скасувати трудові книжки. Також перевести в цифру весь обіг, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень і т.д.

Трудові книжки мають відійти у минуле,
– наголосив Дмитро Дубілет.

У майбутньому копії дипломів, паспортів не будуть потрібними при подачі документів у відповідні установи. Буде ткож спрощено логіку погоджень: блок-схеми, за якими документи “ходять” по кабінетах, спростити і скоротити в 3-4 рази.

Планується створити єдиний реєстр держслужбовців. На думку міністра, це повинно підвищити ефективність роботи і в тому числі полегшити життя бізнесу.

Оцифрування архіву

Оцифрування архівів, як наголосив Дубілет, буде корисним для бізнесу. Міністр підкреслив, що є ще низка документів, які не можна перевести у цифровий формат через закони. Кабмін їх теж ретельно проаналізує та відцифрує, але для цього потрібно змінювати закон.

Відмова від блокнотів для уряду

Раніше уряд постійно виготовляв різні блокноти і деякі з них – із золотим тисненням. Але відтепер уряд не купуватиме нічого зайвого, лише – папір.

Без трудової книжки та копій: як Кабмін скорочує використання паперу

Зазвичай це марна трата грошей навіть для приватних компаній, а для Кабміну – і поготів. Доручив припинити закупівлі будь-чого, крім паперу А4 і А5,
– написав Дубілет у своєму інстаграмі.

Скасування документу про згоду на обробку персональних даних

“Хочу від цієї заяви, де можна, позбутися”, – повідомив Дубілет.

Громадян України зобов’язують підписувати цей документ за найменшої потреби. При чому для цього використовують окремий аркуш паперу. Хоча подібні зобов’язання можна розмістити як додаток наприкінці документа, а не підписувати окремим листом.

За його словами, поки він лише ознайомлюється з можливістю скасування документа.

Джерело Телеканал новини «24»
27.09.2019

Close