Новини України та світу

“Баварія” в Лондоні розгромила “Челсі”

“Аристократи” виявилися безсилими перед німцями

В Лондоні “Челсі” приймав мюнхенську “Баварію” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Німецький клуб більше часу проводив в атаці, але “Челсі” досить вміло стримував натиски суперника. Господарі Могли пропускати після удару Томаса Мюллера головою, але м’яч влучив у поперечину. А на початку другого тайму Серж Гнабри відкрив рахунок, обігравшись з Левандовскі. Через кілька хвилин Серж оформив дубль, чудово пробивши Кабальєро низом. Під кінець матчу у воротах “Челсі” встиг розписати Роберт Левандовскі. А після цього суддя ще й залишив господарів у меншості після видалення Алонсо.

25 лютого, 22:00
Лондон, “Стемфорд Брідж”
Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу
“Челсі” – “Баварія” 0:3
Гол: Гнабри, 51, 54, Левандовскі, 75
“Челсі”:
Кабальєро – Аспілікуета (Педро, 72), Рюдігер, Крістенсен, Джеймс – Жоржиньо, Ковачич – Маунт, Барклі (Вілліан, 61), Алонсо – Жиру (Абрахам, 61)
“Баварія”: Нойєр – Павар, Боатенг, Алаба, Девіс – Киммих, Тіаго Алькантара – Гнабри (Толиссо, 84), Мюллер, Коман (Коутіньйо, 66) – Левандовскі.
Видалення: Алонсо, 84

Фінальний свисток. Челсі сьогодні був розбитий…

85 хв. Толиссо поміняв Гнабри.

84 хв. Алонсо рукою влетів в обличчя Гнабри, суддя подивився відео і вирішив видалити гравця Челсі!

Image

75 хв. ГОЛ!!! ЛЕВАНДОВСКІ!!! Девіс прорвався по лівому флангу, прострілив у центр штрафного, звідки Роберт спокійно робить рахунок розгромним.

72 хв. Педро вийшов замість Аспілікуети.

66 хв. Коутіньйо змінив у грі Комана.

61 хв. Вілліан і Абрахам вийшли замість Барклі і Жиру.

54 хв. ГОЛ!!! ГНАБРИ!! Ще один швидкий випад німців лівим флангом завершився точним ударом Сержа низом!

Image

51 хв. ГОЛ!!! ГНАБРИ!!! Серж отримав м’яч у центрі, віддав на хід Левандовскі, той повертає в центр, звідки Гнабри в дотик пробив Кабальєро!

49 хв. Жоржиньо занадто активно розмовляв з рефері – жовта картка.

48 хв. Маунт увірвався в штрафну Баварії праворуч, в боротьбі із захисником пробив, але Нойєр зіграв впевнено.

Перерву

43 хв. Хороший випад Челсі завершився входом Алонсо зліва у штрафний майданчик і ударом, з яким впорався Нойєр.

34 хв. Ох! Мюллер пробив головою після подачі, але м’яч влучив у поперечину!

33 хв. Нойєр погано вибив м’яч, лондонці перехопили, розіграли, але так і не змогли завдати по воротах.

26 хв. Левандрвски вивалився на Кабальєро і встиг пробити, але голкіпер зумів накрити м’яч і відбити

10 хв. Маунту вдалося отримати м’яч на чужій штрафній, увійти в штрафну і пробити, але удар вийшов неточним.

4 хв. Баварія, на правах фаворита, заволоділа стартовим перевагою. М’яч у німців, але поки ходить навколо штрафного майданчика.

Image

Добрий вечір, друзі.

“Челсі” в нинішньому сезоні – молода команда з яскравим потенціалом. Іноді лондонці грають просто неймовірний футбол. Але із-за недосвідченості в чемпіонаті Англії трапляються помилки, які у Лізі чемпіонів можуть і не пробачити. Особливо такий суперник, як “Баварія”.

Німці набрали непоганий хід. У Бундеслізі справи йдуть не найкращим для “Баварії”, але команда залишається в боротьбі за титул. Тому від наставника клубу Фліка чекають успіхів в Європі. А для початку знадобиться обіграти цей “Челсі”.

Додамо, що сьогодні також відбудеться матч Ліги чемпіонів “Наполі” – “Барселона”.

Головний тренер “Челсі” Френк Лемпард:

“В Лізі чемпіонів важливо, щоб ваша концентрація і уважність були на вищому рівні. Наша команда сильна і амбітна. І це ми повинні показати”.

Особисті зустрічі:

П’ять матчів зіграли між собою “Челсі” і “Баварія”. Найбільш пам’ятним для команд став фінал Ліги чемпіонів 2013 року, коли “аристократи” по пенальті виграли у німців. “Челсі” лише раз вдалося завершити перемогою поєдинок з “Баварією”. У німців таких матчів два.

Прогноз 112.ua: 1:1