Новини України та світу

“Батьківщина” вимагає від ЦВК визнати недійсними вибори на окрузі №17 у Вінницькій області

У партії Тимошенко стверджують, що депутат від БПП Микола Кучер, який балотувався як самовисуванець, використовував непрямий підкуп виборців, адмінресурс, а також насильство щодо опонентів

Джерело: 112.ua

"Батьківщина" вимагає від ЦВК визнати недійсними вибори на окрузі №17 у Вінницькій області

Центральна виборча комісія повинна визнати недійсними і скасувати результати виборів на одномандатному виборчому окрузі №17 у Вінницькій області. З такою вимогою виступає партія “Батьківщина”, повідомляє прес-служба політсили.

“Представниками кандидата від “Батьківщини” Андрія Красницького під час агітаційної кампанії та безпосередньо в день голосування зафіксовано цілу низку порушень і зловживань, з допомогою яких результати виборів були сфальсифіковані на користь кандидата-самовисуванця, чинного народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Кучера”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: В Мукачево, на окрузі № 69, де лідирує Балога, ЦВК скасувала перерахунок голосів

У партії Тимошенко стверджують, що Кучер використовував непрямий підкуп виборців, роздаючи людям матеріальну допомогу: харчові набори, алкоголь, медичні препарати, окуляри.

Більш того, в “Батьківщині” стверджують, що зазначений політик використав адміністративний ресурс, адже за нього змушували (фінансово заохочені ним) голови сільрад, листоноші і соціальні працівники.

Новини за темою: У Донецькій області суд ухвалив рішення про перерахунок голосів на дільницях округу № 50

Водночас представники штабу Кучера, і він сам не раз застосовували фізичне насильство щодо політичних опонентів, про що до поліції подані відповідні заяви, кажуть у “Батьківщині”.

Крім того, після голосування мали місце махінації з підрахунком бюлетенів членами Окружної виборчої комісії. Всі скарги офіційних спостерігачів на порушення залишилися без відповіді.

Партія “Батьківщина” вважає, що вибори в одномандатному виборчому окрузі №17 були сфальсифіковані і повинні бути визнані недійсними. Поліція повинна встановити і притягнути до відповідальності всіх причетних до порушення закону.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кандидат у народні депутати від “Опозиційної платформи – За життя” Сергій Медведчук вимагатиме визнати недійсними вибори на 105-му окрузі. 

Джерело: www.112.ua