Новини України та світу

Байден відреагував на стенограму телефонної розмови Зеленського та Трампа

Політик вважає, що поведінки Трампа є “образливою для кожного американця і основоположних цінностей США”

Джерело: 112.ua

Байден відреагував на стенограму телефонної розмови Зеленського та Трампа

Американський політик, кандидат у президенти США і 47 віце-президент США Джо Байден прокоментував стенограму телефонної розмови президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа від 25 липня 2019 року. На своїй сторінці в Twitter він висловив думку, що Трампа потрібно притягнути до відповідальності за зловживання владою.

“Наш президент поставив особисту політику вище своєї священної клятви. Білий дім повинен виконати свою роботу та притягнути Дональда Трампа до відповідальності за зловживання владою. Я постараюся зробити все можливе, щоб висунути свою кандидатуру на пост президента, що буде означати реальну допомогу для тих, хто в нашій країні потребує її більше всього”, – написав Байден.

Політик вважає, що чинний американський лідер поставив свої інтереси над інтересами національної безпеки, яка підтримує Україну проти тиску Росії. 

“Це образа кожного американця і основоположних цінностей нашої держави. Це не проблема республіканців чи демократів. Це проблема національної безпеки”, – констатував Байден, додавши, що це також є перевіркою демократичних цінностей в державі.

Як повідомлялося, Дональд Трамп дозволив Білому дому оприлюднити стенограму своєї розмови з Володимиром Зеленським, яка відбулася в липні. Низка американських ЗМІ опублікувала інформацію про телефонну розмову, яка загрожувала Трампу імпічментом.

Новини за темою: Трамп не радився з Зеленським перед публікацією стенограми телефонної розмови між ними

25 вересня Білий дім оприлюднив розшифровку розмови двох президентів, переклад з англійської мови можна почитати тут.

Раніше низка американських ЗМІ повідомила, що Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати Зеленського в необхідності розпочати розслідування щодо Гантера Байдена. Низка ЗМІ повідомляла, що Трамп, намагаючись ініціювати розслідування проти сина Байдена, затримував надання Україні військової допомоги. Згодом Трамп заявив, що США вже виділили Україні обіцяну допомогу.

Джерело: www.112.ua

Close