Новини України та світу

Авіація замість ремонту доріг: що пропонують у новій Верховній Раді

Потенційний заступник голови транспортного комітету ВРУ пропонує малу авіацію як альтернативу поганих доріг.

Кандидат на посаду заступника голови комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко, який представляє партію “Слуга народу”, вважає одним із пріоритетів законодавчої діяльності розвиток малої авіації і внутрішніх низькобюджетних авіаперельотів.

Вони повинні стати, на його думку, альтернативою зношеному залізничного транспорту і поганим дорогам. Про це, як пише ЦТС, народний обранець розповів в інтерв’ю Лізі.

Відповідаючи на питання про перші законодавчі ініціативи, Крейденко заявив: “Нам потрібно розібратися з малою авіацією, реформувати річковий транспорт, впровадити автоматичне зважування автотранспорту на дорогах”.

“Я маю на увазі, стимулювати розвиток малої авіації. Автодороги погані, залізничний транспорт на 60% зношений, потрібно дати можливість дешево, швидко пересуватися по країні за допомогою малої авіації”, – додав депутат.

Володимир Крейденко

На уточнююче запитання, чи мається на увазі використання маленьких літаків в якості транспорту по аналогії з таксі, парламентарій відповів: “У тому числі і як таксі. Щоб ми могли безперешкодно долетіти з пункту А в пункт Б. І потрібно розвивати регіональні лоукост”. Останніми, на думку Володимира Крейденко, можуть виступати як українські, так і іноземні авіакомпанії.

Нагадаємо, за поширеною напередодні інформацією, передбачалося, що Володимир Крейденко може стати головою транспортного комітету ВРУ. Але пізніше з’явилося уточнення, що він буде заступник голови комітету.

Джерело Телеканал новини «24»
29.08.2019