Новини України та світу

Аваков призначив Князєва своїм радником

Також МВС призначило заступником голови Нацполіції Трояна

Джерело: 112.ua

Аваков призначив Князєва своїм радником

Сергій Князєв, який раніше обіймав посаду керівника Національної поліції України, продовжить роботу на посаді радника міністра внутрішніх справ і члена колегії МВС. Про це повідомляє департамент комунікації МВС України.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що рішення про відставку Князєва з посади голови Нацполіції – це плановий крок, не обумовлений негативними факторами і “брудної інформаційної кампанії” проти офіцера поліції.

“Я хочу подякувати Князєву за роки роботи в поліції в цілому і на посаді голови Національної поліції. Ми всі пам’ятаємо, що ви зробили для держави на Донбасі, в непрості часи в Закарпатті, в Рівненській області. Останні соціологічні дослідження показали, що рівень довіри до поліції становить 51% – це особиста заслуга Сергія Князєва і команди”, – зазначив міністр.

Аваков також повідомив, що за поданням голови Нацполіції від 9 вересня полковник поліції Вадим Троян, який раніше обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ, призначений заступником голови Національної поліції.

“У нас нові призначення. І я вважаю, що ці молоді люди будуть ефективно працювати на користь держави Україна”, – підкреслив міністр.

Раніше повідомлялося, що Сергій Князєв вирішив подати у відставку з посади голови Національної поліції України.

Князєв очолював Нацполіцію з лютого 2017 року.
Джерело: www.112.ua