Новини України та світу

Аніта Луценко показала, як виглядала сім років тому: фото

Аніта Луценко показала, як виглядала сім років тому: фото

Фітнес-тренер та експерт зі схуднення Аніта Луценко, яка є справжнім мотиватором для українських жінок, показала архівне фото, яке вона зробила сім років тому.

На світлині Аніта тримає на руках сірого кота та демонструє зовсім інший образ. Архівний знімок Луценко опублікувала на своїй сторінці в Instagram. 

Фітнес-тренерка позує з коротким волоссям, пофарбованим у темний колір. У підписі вона згадала про експерименти зі зовнішнім виглядом у молодості. За словами експертки зі схуднення, вона є щасливою, що нічого кардинально не змінила зі своїм тілом.

Слава Богу я не зробила в житті: 2 родимки на щоці як татуаж, не проколола ніс, пупок і немає тату на тілі метелика, як я хотіла. Не знаю, як так вийшло, але зараз я шалено цьому рада,
– наголосила жінка у підписі.

“Я саме передивлялася 1 сезон “Зважені та щасливі”, Аніта там не ви. Я була в шоці”, “Зараз, Аніто, ви маєте набагато молодший і цікавіший вигляд”, “Дивно, що на фото сім років тому ви доросліші ніж зараз. Де в Києві молодильні яблучка ростуть?” – пишуть користувачі у мережі.

View this post on Instagram

Какой должна быть одежда для зала и кроссовки?! Красивой 🙈😅 ведь это играет большую роль в мотивации себя! Если у тебя супер наряд, то и упражнения выполнять легче и скорее пойдёшь на тренировку, чем в том, что не вызывает восторга)) Иногда можно себя смотивировать провокационным способом! НАдевать шорты, если хочешь быстрее улучшить форму ног. Или НАдеть топ и тогда лишний раз не захочешь сладенького, ведь это будет через пару дней заметно на тренировке 😉 Обувь: в магазинах спортивной одежды всегда есть разделения, в этом гуляем, в этом бегаем, в этом на фитнесс. Подошва должна быть амортизирующей. Не плоской!!!! Кеды не хорошая идея для фитнес тренировок и пробежек! Дома тренироваться тоже лучше в кроссовках, во избежание травм! @pumasportstyle @pumawomen #workout#fitnesscoach #fitnesstreiner #фитнестренер

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on


Джерело Телеканал новини «24»
27.07.2019