Новини України та світу

Американському сенаторові Крісу Мерфі відмовили у в’їзді до Росії

Конгресмен-демократ назвав цей інцидент “потенційно небезпечним моментом для крихких відносин між США і РФ

Джерело: 112.ua

Американському сенаторові Крісу Мерфі відмовили у в'їзді до Росії

Американський сенатор-демократ від штату Коннектикут Кріс Мерфі отримав відмову від російської влади на отримання візи для в’їзду до РФ. Парламентар мав намір відвідати РФ у складі двопартійної делегації конгресменів, повідомляє The Voice of America.

Новини за темою: В’їзд на територію України заборонено для 37,5 тис. осіб, з яких 9 тис. – громадяни РФ, – ДПСУ

“На жаль, російський уряд ще більше ізолює свою країну, перешкоджаючи нашому візиту і низці інших візитів в останні місяці. Враховуючи крах угод про контроль над озброєннями і значну внутрішню опозицію авторитарного режиму Володимира Путіна, це потенційно небезпечний момент для крихких відносин між нашими двома країнами, і шкода, що Росія не зацікавлена у діалозі”, – прокоментував Мерфі заборону на в’їзд до Росії.

Він акцентував увагу на важливості підтримки діалогу між Вашингтоном і Москвою в моменти напруженості. Мерфі також вказав на володіння РФ і США двома найбільшими ядерними арсеналами у світі, які можуть знищити дві країни. З огляду на це, і США і РФ зобов’язані забезпечувати безпеку світу і запобігати конфлікти один з одним, зазначив він.

Раніше сенатор-республіканець Рон Джонсон зі штату Вісконсін також повідомив про відмову у в’їзді до РФ, куди він прямував у складі тієї ж двопартійної делегації.

Джонсон мав намір зустрітися з кількома російськими чиновниками, американськими бізнесменами і представниками громадянського суспільства.

Нагадаємо, у понеділок, 26 серпня почав діяти другий пакет санкцій США проти РФ, пов’язаний із отруєнням в Англії колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. 

Джерело: www.112.ua