Новини України та світу

Американська торгова палата на зустрічі з радником Зеленського висловила стурбованість у зв’язку з обшуками в IT-компаніях

Розвиток цифрової економіки повинен стати пріоритетом №1 для України, – Федоров

Джерело: 112.ua

Американська торгова палата на зустрічі з радником Зеленського висловила стурбованість у зв'язку з обшуками в IT-компаніях

Американська торгова палата, на зустрічі з радником президента Михайлом Федоровим, акцентувала увагу на проблемних питаннях роботи в Україні, зокрема обшуки в IT-компаніях. Про це повідомляє прес-служба сайту президента України.

Також представники американського бізнесу акцентували увагу на оподаткування ІТ-галузей, розвиток мобільного та фіксованого інтернету. Важливість розвитку електронного суду і прийняття пріоритетних законопроектів, необхідних для IT-галузі.

“Всі згадані пропозиції будуть опрацьовані Офісом президента України з метою залучення інноваційного американського бізнесу до розвитку цифрової сфери в Україні”, — сказано на сайті президента.

Новини за темою: У Зеленського готують впровадження системи цифрової ідентифікації громадян

Зазначимо, під час зустрічі Федоров презентував цифровий план дій, в якому розвиток цифрової економіки повинно стати пріоритетом №1 для України.

“Ми зобов’язані провести цифрову трансформацію існуючих галузей економіки і створити сприятливі умови для появи нових. Інакше ризикуємо відстати від провідних економік світу назавжди. Спільно з профільним бізнесом та громадськістю ми визначили чіткі завдання та цілі до 2024 року”   заявив Федоров.

Нагадаємо, в минулому році співробітники СБУ провели обшук в трьох вінницьких IT-компаніях, на підставі ухвали суду, в межах якої саме кримінальної справи проводився обшук, не повідомлялося.

Джерело: www.112.ua

Close