Новини України та світу

Адвокат про виклик суддів до ГПУ: Члени ВККС були призначені через рік після Майдану, вони не мають до нього відношення

Адвокат про виклик суддів до ГПУ: Члени ВККС були призначені через рік після Майдану, вони не мають до нього відношення

Джерело: 112.ua

Члени ВККС були призначені через рік після Майдану, вони не мають до нього відношення. Про це на круглому столі з обшуків в Окружному адмінсуді Києва заявив адвокат Ростислав Кравець.

“Що стосується самого процесу, він дуже цікавий. Ми побачили лише вступну та резолютивну частину самого визначення суду, за яким проводився обшук. Там справа Майдану, 2014 року. При цьому просять вилучити справи 2019 року, це справи, які ми готували в інтересах свого клієнта, саме по спаровування повноважень членів ВККС”, – сказав він.

“Я не розумію, яким чином члени ВККС, які, до речі, були призначені через рік після Революції Гідності, мають відношення до Майдану. Вони брали участь у розстрілах, ці члени ВККС?”, – додав він.

Нагадаємо, 26 липня співробітники ГПУ і Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) провели обшук в Окружному адмінсуді Києва. За інформацією Генпрокуратури, судді цього суду системно втручалися в діяльність вищих органів влади України. За словами керівника управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка, повідомлення про підозру підготовлено керівництву суду і чотирьом суддям. 

Джерело: www.112.ua