Новини України та світу

12 людей, евакуйованих з Польщі, втекли ще до перевірки на Covid-19

Трансфер мав доставити їх на обстеження до лікарніПоїздом Перемишля-Київ до столиці прибули 600 українців, з них 12 жителів Дніпропетровської області не скористались трансфером, який мав доставити їх на обстеження. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облади на сторінці у Facebook. 

“600 громадян України вчора прибули до столиці поїздом Перемишль-Київ. З них 22 людини – жителі Дніпропетровської області. 10 чоловік були доставлені в область… 12 людей не скористалися запропонованими трансфером, з незрозумілих причин”, – йеться у повідомленні.

Також зазначається, що люди, які все ж прибули в область підготованими мікроавтобусами зараз проходять обстеження в Царичанській ЦРЛ. За результатами тестів їх або відправлять на самоізоляцію, або госпіталізують.

Громадян просять звертатись на гарячу лінію (0800-500-474) якщо їм відома іформація щодо громадян, які повернулись з-за корону і порушують режим самоізоляції.

Нагадаємо, що кількість інфікованих коронавірусом українців сягла 196 осіб. Протягом останньої доби виявили 40 нових випадків.Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close