Новини України та світу

“112 Україна”: Рішення Нацради незаконне і є грубою атакою на свободу слова

"112 Україна": Рішення Нацради незаконне і є грубою атакою на свободу слова

Джерело: 112.ua

Канал продовжує мовлення і доступний для своїх глядачів на супутнику, в кабельних мережах і в інтернеті.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавила телеканал “112 Україна” цифрових ліцензій на мовлення.

Ми, команда телеканалу, розглядаємо це як жорстку цензуру, що піддає сумнівам наявність свободи слова в Україні. Телеканал “112 Україна” не вперше виявляється незручним для влади, ми боремося за наше право бути в ефірі від початку існування каналу, кожна влада намагалася припинити нашу роботу.

Дії Нацради є незаконними. У низки членів Нацради з липня 2019 р закінчилися повноваження, що де-факто визнала Верховна Рада, й ухваленням будь-яких рішень вони перевищують свої повноваження, а сама Нацрада не є правочинною. Ми сприймаємо рішення Нацради як незаконне рішення нелегітимного органу влади.

Проте телеканал “112 Україна“, сайти 112.ua і 112.international продовжать свою роботу. Ми не дозволимо рішенням Нацради позбавити українців об’єктивної інформації.

“Влада злякалася об’єктивної інформації. Але ми не боїмося доносити правду до наших глядачів. І ми продовжимо це робити сьогодні, завтра і завжди. Ми залишаємося в ефірі, ми залишаємося в інтернеті. Ми цінуємо довіру наших глядачів і читачів. Ми продовжуємо працювати “, – заявив генеральний директор телеканалу Єгор Бенкендорф.

“Сьогоднішні події в черговий раз показали, що влада боїться об’єктивної і чесної інформації. На жаль, новообрані можновладці ще не готові до побудови демократичного суспільства в Україні. Ми не згодні з рішенням нелегітимної Нацради і будемо інформувати про цей факт беззаконня міжнародні структури”, – зазначив генеральний продюсер” 112 Україна “Артем Марчевський.

Дивитися “112 Україна можна з супутника, в кабельних мережах і в YouTube.

Залишайтеся з нами. Залишайтеся з об’єктивною інформацією.

Ваша

Вся команда 112

Джерело: www.112.ua

Close