Новини України та світу

10 людей з Адміністрації Трампа могли працювати над записом розмови з Зеленським, – Гонгадзе

10 людей з Адміністрації Трампа могли працювати над записом розмови з Зеленським, – Гонгадзе

За її словами, інформацію з телефонної розмови одразу перенесли на спеціальний сервер, на яких переносяться всі такі розмови, які стосуються національної безпеки.

Як зараз дізналися американські медіа, таких телефонних розмов з іншими лідерами, що перенесли на сервер, було багато. Кажуть, що 10 людей з Адміністрації Трампа могли бути задіяні в цьому процесі. Виглядає так, що Конгрес США зараз буде допитувати цих людей для свідчень. І будуть викликати генпрокурора США, якого Трамп називав під час розмови з Зеленським,
– заявила Гонгадзе.

Журналістка повідомила, що рішення по процедурі імпічменту Трампа буде ухвалено вже кінця листопада і вже нібито попередили демократів, що їх викличуть з канікул, щоб відбулося голосування. І додала, що зараз іде процедура розслідування перед тим, як оголосити рішення по імпічменту Трампу.

Окрім того, Мирослава Гонгадзе наголосила, що на екранах  США зараз почав з’являтися колишній генпрокурор Юрій Луценко. “Там зараз всюди цитують його заяви. Виглядає так, що американські ЗМІ будуть потрохи переїжджати в Україну, щоб дізнатися, що є правдою з того, що там говорять”, – підсумувала вона.

Що відомо про скандальну розмову Зеленського з Трампом?У липні під час телефонної розмови Дональд Трамп нібито пообіцяв Володимиру Зеленському, що стосунки між країнами покращаться, якщо Україна поновить розслідування у справі газової компанії Burisma, до якого причетний син його суперника Джо Байдена, Гантер Байден. Розслідування справи може негативно вплинути на рейтинг Байдена, що вважають втручанням у президентські перегони.

Серед іншого, у розмовах згадувалися “колишня посол США в Україні, жінка” та “ексгенеральний прокурор України”.

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Зеленського з Трампом. Повний текст українською мовою – читайте тут. Стенограма розмови американського і українського президента засвідчує, що Дональд Трамп таки говорив Володимиру Зеленському, що “було б добре”, якби той вивчив справу Джо Байдена.

Джерело Телеканал новини «24»
27.09.2019