Новини України та світу

1 вересня розпочнеться планування туалетів для київського метрополітену

Можливе будівництво окремої від метро системи побутової каналізації

Джерело: 112.ua

1 вересня розпочнеться планування туалетів для київського метрополітену

З 1 вересня 2019 року почнуть планування туалетів для київського метрополітену. Це передбачено новими державними будівельними нормами щодо проектування споруд метрополітенів.  

Бізнесмен і політик Лев Парцхаладзе у Facebook написав: “1 вересня 2019 року вступають в дію нові державні будівельні норми щодо проектування споруд метрополітенів – ДБН В.2.3-7:2018 “Метрополітени. Основні положення”. Ними передбачено обов’язкове влаштування туалетів для пасажирів на вході/виході зі станцій при їх новому будівництві або реконструкції”.

Парцхаладзе зазначає, що влаштування вбиралень для пасажирів у метро є базовим елементом інфраструктури і безумовно він має бути у сучасній європейській державі. Згідно з новими нормами, туалети в метро також мають бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп, розповідає бізнесмен. 

1 вересня розпочнеться планування туалетів для київського метрополітену

“Крім цього, у складних умовах під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах поза межами шляхів евакуації або поряд зі станцією на поверхні землі. У таких випадках, відповідно до нового ДБН, санвузли повинні мати окрему від метро систему побутової каналізації”, – додає Парцхаладзе. 

Відомо, що новий ДБН В.2.3-7:2018 “Метрополітени. Основні положення” розроблений ДП “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій” на заміну застарілого ДБН 2010 року. 

Новини за темою: Київський метрополітен відмовиться від зелених карток услід за жетонами

Джерело: www.112.ua