Новини України та світу

Їмо ледь не щодня: який овоч “вбиває” зуби

Лікарі запевняють, що у картоплі міститься підвищений рівень крохмалю, який у ротовій порожнині провокує виділення молочної кислоти, яка розм’якшує емаль зубів.

Їмо ледь не щодня: який овоч “вбиває” зуби

Стоматологи попереджають про небезпеку картоплі для зубів. Річ в карієсі, який виникає у майже у 90% населення. Карієс може перерости в пульпіт, що призводить до видалення нерва.

Перша ознака появи карієсу – генетична схильність, але якщо харчуватися правильно, то цього можна уникнути. Стоматологи радять виключити з раціону або обмежити використання деяких продуктів, які провокують появу карієсу.

У картоплі підвищений вміст крохмалю, який, потрапляючи до рота, продукує утворення молочної кислоти, яка розм’якшує емаль зубів.

Досить кількох хвилин, тоді рівень кислотності в порожнині рота падає до нуля, з’являються шкідливі бактерії, які псують емаль. Під дією крохмалю і слини виробляються крохмалисті продукти, які перетворюються в глюкозу, що також ушкоджує емаль.

Якщо вам складно відмовитись від картоплі, тоді фахівці рекомендують ретельно чистити зуби після кожного вживання продуктів з вмістом крохмалю.

Джерело: Медикфорум

Джерело ФАКТИ. ICTV
31.07.2019